Наша неидеальная семейка
Ойлойсуздар да э, «Ай, ушул Диверсияга эле жылгал, телегейи тегиз!»-деп. А,билесизби? Идеалдуу уй-булоо, инсан жок. Болушу мумкун эмес. Ар бир адамдын, уй-булоонун озунун сырткы адамдар билбеген кемчилдиктери болуп турат. И это извини меня, НОРМАЛЬНО Болгону, биз ушул интернеттен идеализировайтетип алабыз баарын. Эч ким озунун проблемаларын жуктогусу келебейт, жуктогон учурда деле, это людям неинтересно Вывод: живите своей жизнью и как можно больше старайтесь замечать плюсы своей жизни и не надо сравнивать себя с кем либо. Потому что, только вы можете быть лучшей версией себя